BAL KARNAWAŁOWY


Karnawał to fantastyczny czas nie tylko dla dorosłych, ale i dla dzieci, dla których bal karnawałowy to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jak co roku dzięki uprzejmości Centrum Kultury i Promocji w Wawrzeńczycach 10 lutego odbył się bal karnawałowy, w którym wzięły udział wszystkie przedszkolaki.
Niezliczone księżniczki, towarzyszący im kowboje, Indianie, krasnoludki, królewny, motylki, myszki, krakowianki, policjanci, smok oraz batman ze spidermanem, a także inne postacie z kreskówek opanowały na kilka godzin salę w Centrum Kultury. Dzieci tańczyły twista, rock and rolla, sambę, Kaczuszki i świetnie się przy tym bawiły. Nie zabrakło również konkursów, w których bardzo chętnie wszyscy uczestniczyli. Gdy tancerze poczuli się bardzo zmęczeni Pan Wodzirej ogłosił przerwę na posiłek – pyszne smakołyki ufundowane przez sponsorów.
Na twarzach małych tancerek i tancerzy malował się uśmiech, który nie znikał, mimo chwilowego zmęczenia. Było bardzo radośnie, kolorowo i zabawnie. Kiedy czas zabawy dobiegł końca, dzieci z żalem opuszczały balową salę. Zapraszamy do galerii zdjęć.
Serdecznie dziękujemy naszym wspaniałym sponsorom, którzy corocznie funduję pyszne słodycze dla naszych milusińskich. A są to:
- Delikatesy Paleo Nowe Brzesko
- FHU Lewiatan FHU Wawrzeńczyce Urszula i Krzysztof Skóra
- Delikatesy Centrum- Gminna Spółdzielnia SCH Wawrzeńczyce


Powrót