KARNAWAŁ – CZAS ZABAW


Karnawał to dawna tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie najważniejszym elementem jest śmiech i tańce. Karnawał to wspaniały okres zimowych balów, zabaw i nieodłączny element dzieciństwa. Jest on atrakcyjną i bardzo lubianą przez dzieci formą rozrywki, dostarcza im wielu przeżyć, radości i zadowolenia. Dzięki bardzo dobrej współpracy z Centrum Kultury i Promocji w Wawrzeńczycach - 31 stycznia Przedszkolaki z Wawrzeńczyc miały wspaniały bal. Już od wejścia można było wyczuć niecodzienny nastrój. Jedne dzieci wchodziły do sali już w swoich kostiumach, inne dŸwigały je zapakowane w torby i reklamówki. Opowiadaniom, dyskusjom i wzajemnemu podziwianiu nie było końca. Panie z Centrum Kultury dołożyły wszelkich starań, by wystrój sali balowej wprowadził dzieci w radosny nastrój oraz zachęcał do wesołej zabawy. Dzieci, przebrane w barwne i pomysłowe stroje, bawiły się świetnie, a skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała je do tańców. Po wielkiej prezentacji strojów rozpoczęły się tańce – przy rytmach wesołej muzyki, były one przeplatane zabawami oraz konkursami, zwycięzcy byli nagradzani cukierkami i innymi smakołykami.
W trakcie zabawy mieliśmy również okazję do skosztowania słodkich poczęstunków, przygotowanych przez naszych Przyjaciół Sponsorów (Delikatesy Centrum z Wawrzeńczyc, Firmę Handlową Lewiatan – Państwa Skóra oraz Delikatesy Paleo z Nowego Brzeska). Bardzo dziękujemy naszym sponsorom, który jeszcze nigdy nas nie zawiedli. Dzięki Naszym sponsorom, dzieci wracały do domu we wspaniałych humorach, dzieląc się z rodzicami swoimi przeżyciami. Wspomnienia z tego balu na długo pozostaną w naszej pamięci.
Dziękujemy naszym sponsorom za pyszności, pracownikom Centrum Kultury za organizację balu, dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.
Kolejny bal karnawałowy już za rok ?


Powrót