Dyskoteka Andrzejkowa!


25.11.2015r. w naszym gimnazjum odbyła się dyskoteka z okazji Andrzejek. Frekwencja była bardzo wysoka, a to spowodowało, że również atmosfera była świetna!
Zabawa rozpoczęła się punktualnie o godz. 16. Miejsca na parkiecie naszej dyskoteki nie brakowało dla nikogo! Wszyscy bawili się w rytm muzyki. W przerwach między tańcami, Samorząd Uczniowski zorganizował kiermasz, na którym uczestnicy dyskoteki mogli zakupić różne napoje oraz pyszne galaretki. Nie zabrakło również przeróżnych wróżb i atrakcji andrzejkowych. Dwaj wróżbici: Kuba i Adrian nie mogli nadążyć z przepowiedniami, każdy chciał usłyszeć co go czeka w nowym roku. Oprócz tego zorganizowano także gry integracyjne: most zaufania oraz zabawy z krzesłami. Było wesoło, energicznie, oryginalnie i każdy znalazł coś dla siebie. Po zabawie wszyscy uczniowie dostali przy wyjściu mały upominek, który bardzo im się spodobał – cukierek z wróżbą. O godz. 19 zmęczeni, ale zadowoleni uczestnicy rozeszli się do domów.
Myślę, że każdy będzie miło wspominał tamte chwile spędzone na wspólnej zabawie, których na pewno w przyszłości będzie jeszcze więcej. Dziękujemy za pomoc wszystkim zaangażowanym w organizacje przedsięwzięcia i serdecznie zapraszamy na kolejne akcje Samorządu Uczniowskiego.
Ola Nakielska


Powrót