Erasmus+ „BuddERS – młodzi przedsiębiorcy w szkole”


Moja pierwsza krewetka, pierwszy lot i całkiem pierwszy byczy ogon! Ole!
W ramach projektu Erasmus+ "Dziedzictwo regionalne Europy – zachowajmy nasze tradycje" kolejnym odwiedzanym przez uczniów naszej szkoły krajem była Hiszpania.
Czytaj dalej...


Jak oglądając flamingi i pogryzając francuskie sery zburzyliśmy wieżę Babel
Drugi tydzień ferii zimowych pięciu uczniów gimnazjum w Wawrzeńczycach spędziło we Francji na wymianie w ramach projektu Erasmus+. Był to pierwszy wyjazd uczniów w ramach projektu "eBooks
Czytaj dalej...


Realizacja projektów Erasmus+ w roku szkolnym 2017/2018.


Erasmus+ Spotkanie projektowe we Francji
W ramach realizacji projektu "Budd.E.R.S. – młodzi przedsiębiorcy w szkole"
Czytaj dalej...


Erasmus+
Podczas zebrania z rodzicami uczniowie klas 3, którzy uczestniczą w projekcie Erasmus+ "Budd.E.R.S. – młodzi przedsiębiorcy w szkole", zaprezentowali 4 prezentacje związane z tematyką projektu.
Czytaj dalej...


Sprawozdanie uczniów z 6-dniowego pobytu w Mediolanie, w dniach 31.08-05.09 2015, w ramach realizacji projektu Erasmus+ „BuddERS – młodzi przedsiębiorcy w szkole”

Dzień 1
Dnia 31 sierpnia 2015 roku wraz z klasą pierwszą i drugą gimnazjum wybraliśmy się do Mediolanu na realizowanie projektu Erasmus +.
Czytaj dalej...


Dzień 2
Wypoczęci po pierwszym dniu wyjazdu, radosnym krokiem ruszyliśmy na pyszne śniadanie. Mieliśmy okazję skosztować tutejszych słodkości.
Czytaj dalej...


Dzień 3
W trzecim dniu jak zwykle wstaliśmy, ubraliśmy się, zeszliśmy na śniadanie śniadanie i jakiś czas po nim zaczęliśmy warsztaty
Czytaj dalej...


Dzień 4
Nasz dzień zaczął się od pobudki o 7:00. Zaraz po pobudce, nasza grupa zjadła włoskie śniadanie na słodko a do tego słodki napój
Czytaj dalej...


Dzień 5
W piątek, 4 września, nasz dzień zaczął się bardzo wcześnie. Koło godziny 9 rano, byliśmy już w metrze, w drodze na EXPO.
Czytaj dalej...


Dzień 6
Szósty, czyli ostatni dzień w Mediolanie rozpoczął się od wstania ok. godziny 8. Niestety na zewnątrz była brzydka pogoda, gdyż padał deszcz i myśleliśmy, że w tym dniu Mediolanu już nie zwiedzimy.
Czytaj dalej...


Powrót