Mecz piłki nożnej halowej

12 października został rozegrany mecz piłki nożnej halowej pomiędzy drużyną Gimnazjum Wawrzeńczyce a drużyną Gimnazjum Igołomia.
Mecz pokazał, że w sporcie nie ma nic pewnego, a żeby wygrać mecz trzeba walczyć do samego końca. Pierwsza połowa skończyła się wysokim prowadzeniem gospodarzy, którzy niesieni dopingiem publiczności pakowali bramkę do siatki rywali raz za razem. Kiedy wydawało się, że druga połowa to formalność, przebieg boiskowych wydarzeń całkowicie się zmienił. Igołomia przeważała i na minutę przed końcem meczu strzeliła gola na 9:8. Wynik meczu nie zmienił się jednak i to Wawrzeńczyce zwyciężyli w meczu, którego stawką była przepustka do turnieju powiatowego, który odbędzie się 27.10.2016.
Brawo dla naszej drużyny!!
O to skład: Hubert Solarz, Kamil Koral, Przemek Paluch, Damian Wójcik, Damian Wilkosz, Marcel Pietras, Kacper Kotyza, Karol Adamczyk, Radek Tomerski, Dominik Duda.
Trzeba też pochwalić drużynę z Igołomii, która mimo ciężkiego początku potrafiła wstać z kolan i napędzić wielkiego stracha gospodarzom.