Turniej piłki ręcznej dziewcząt i turniej piłki nożnej chłopców


6 grudnia był dniem niezwykłym w naszej szkole, odbiegającym od zwyczajnej codzienności. Każdy wie, że tego dnia pojawia się ze swoją wizytą niezwykły gość – święty Mikołaj. Odwiedza zarówno dzieci jak i dorosłych. Mikołaj wraz z towarzyszącymi mu w niecodziennych strojach uczniami odwiedzał poszczególne klasy częstując wszystkich słodyczami,dzielił się radością i dobrym słowem, upominał tych, którzy tego wymagali…

W szkole podstawowej odbywał się także tego dnia turniej piłki ręcznej dziewcząt i turniej piłki nożnej chłopców. Był to najbardziej emocjonujący punkt dnia. Około godziny 8.30 na trybunach zgromadzili się wszyscy uczniowie szkoły podstawowej. Doping był godzien pozazdroszczenia. Nasi uczniowie uczęszczający na zajęcia UKS-u rywalizowali z uczniami ze szkoły podstawowej w Dobranowicach. W konkurencji piłka ręczna zwycięstwo odniosły uczennice naszej szkoły, natomiast w piłce nożnej zwyciężyli goście.

Dzień, wydawałoby się zwyczajny, przyniósł wiele wrażeń i dostarczył pozytywnych emocji. Konkurencje sportowe w naszej szkole są wydarzeniem angażującym wielu uczniów, nie da się ukryć, że cieszą się wielką aprobatą i entuzjazmem.


Powrót