Dzień kobiet w naszym przedszkolu


Marzec to miesi±c, kiedy po długim ¶nie zimowym wszystko budzi się do życia.
Delikatne podmuchy wiatru przynosz± jedno z najpiękniejszych ¶wi±t w roku - Dzień Kobiet.
A wraz z nim gdzie¶, kiedy¶ zasłyszan± piosenkę:
Być kobiet±, być kobiet±
Marzę o tym będ±c dzieckiem,
Bo…
Wszystko zaczyna się w dzieciństwie, wszystko zaczyna się od przedszkola. Mamy kilkuletnich pociech z pewno¶ci± nieraz przeżywaj± poranne dylematy w stylu„Ja nie mam, co na siebie włożyć”.
W tym roku Dzień Kobiet przypada w niedzielę. My takiego ¶więta nie odpuszczamy i prolongujemy go na poniedziałek 9 marca 2015r.
Trzy dziewczyny. Jedna w szlafroku i z maseczk± na twarzy, druga elegancka ze sznurkiem korali, trzecia ekscentryczna z ogromnym kapeluszem wiod± spór o to, co znaczy być kobiet± przy dĽwiękach znanej piosenki A. Majewskiej. Na końcu dostało się Bogu ducha winnemu 5-cio letniemu mężczyĽnie. Zgoniono go z miękkiej kanapy i zabrano gazetę.
Wiadomo, dzi¶ króluj± kobiety.
Wszystkiego najlepszego
Rado¶ci, szczę¶cia moc,
…………………………………………
Wakacji w Złotym Brzegu
Podróży morskiej też
Wy¶piewano wszystkim kobietom. Tak, życzenia życzeniami, ale prezenty mile widziane. Szczególnie cenne, bo wykonane własnoręcznie. Dizajnerska „laurka – flakon”, któr± można perfumować pozostanie jeszcze długo miłym wspomnieniem.
Dla każdej kobiety obserwacja mody, to rzecz tak naturalna jak oddychanie. Na naszym wybiegu mini obok maxi. Korale, apaszki, kapelusze, – co kto lubi. Potem jeszcze chwila dla reportera. Fotomodelki zachwycaj± naturalnym wdziękiem, urod±. Na koniec jeszcze słodki poczęstunek. No, tak to można ¶więtować.
Małgorzata NiemiecPowrót