PROJEKT COMENIUS


"HARMONIJNY ROZWÓJ ŚRODOWISKA W CAŁEJ EUROPIE" PODSUMOWUJĄCE SPOTKANIE Z PROJEKTU COMENIUS REALIZOWANEGO PRZEZ DWA LATA W PRZEDSZKOLU SAMORZĄDOWYM W WAWRZEŃCZYCACH
Czytaj dalej...


Nauczyciele przedszkola w Wawrzeńczycach z wizytą w Hiszpanii
Minął już III semestr realizacji zadań partnerskiego międzynarodowego projektu ekologicznego Comenius -realizowanego w Przedszkolu Samorządowym w Wawrzeńczycach.
Czytaj dalej...


DELEGACJA ZAGRANICZNA W PRZEDSZKOLU W WAWRZEŃCZYCACH
W dniach od 22 września do 26 września przedszkole gościło delegację zagranicznych gości w ramach projektu Comenius. Pięć nauczycielek z Boden (w Szwecji) i czworo nauczycieli z Malagi (w Hiszpanii) miało okazję poznać kulturę ludową naszego regionu.
Czytaj dalej...


Delegacja z Hiszpanii i Szwecji w Przedszkolu w Wawrzeńczycach
Już od sierpnia 2011r. nasze przedszkole realizuje międzynarodowy projekt o tematyce ekologicznej. W ramach projektu nauczyciele wszystkich zaangażowanych Państw pracują na platformie internetowej oraz na wspólnych spotkaniach w kolejnych krajach, opracowują plany działań, dzielą się wytworami i doświadczeniami.
Czytaj dalej...


II wizyta Comenius w przedszkolu
II wizyta partnerska w programie Comenius z udziałem przedstawicieli Przedszkola Samorządowego w Wawrzeńczycach - Hiszpania, Malaga. W dniach 30 kwietnia- 3 maja 2011 miało miejsce spotkanie przedstawicieli 3 partnerskich placówek w ramach projektu Comenius - "Harmonijny rozwój środowiska - w całej Europie"("Environmental sustainability - In All Europe").
Czytaj dalej...


Przedstawiciele Przedszkola w Wawrzeńczycach z wizytą w Szwecji
W dniach 6-9 grudnia 2010 miało miejsce spotkanie przedstawicieli 3 przedszkoli partnerskich w ramach projektu Comenius - "Harmonijny rozwój środowiska - w całej Europie"("Environmental sustainability - In All Europe"), które było okazją do bliższego zapoznania się ze szwedzkim systemem edukacji, funkcjonowaniem przedszkola oraz kulturą regionu Boden w północnej Szwecji.
Czytaj dalej...