Bal w przedszkolu dzisiaj....


Bal karnawałowy to dla przedszkolaków dzień niezwykły, wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas.
W dniu 11.02.2014r. w Gminnym Centrum Kultury i Promocji w Wawrzeńczycach odbył się bal karnawałowy z udziałem przedszkolaków.
Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, a w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, delikatne motylki, rycerzy, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana, ... nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Trudno było rozpoznać naszych milusińskich.
O godzinie 9.40 wszyscy wspólnie udaliśmy się szkolnym autobusem na bal . Wystrój sali wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy. W pierwszej kolejności dzieci miały możliwość zatańczenia uroczystego poloneza. Potem przedszkolaki świetnie się bawiły uczestnicząc (wspólnie ze swoimi paniami) w zabawach prowadzonych przez animatorów. Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, a uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową.
Serdecznie dziękujemy Pani Dyrektor Centrum Kultury - Pani Joannie Murek oraz jej współpracownikom za wspaniały bal w iście karnawałowej atmosferze.
Dziękujemy także dzieciom i ich rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.
Na szczególne podziękowania zasługują nasi sponsorzy, którzy rokrocznie fundują przedszkolakom smakołyki na bal. Są to firmy:
Delikatesy Paleo Nowe Brzesko FHU Lewiatan FHU Wawrzeńczyce Urszula i Krzysztof Skóra Delikatesy Centrum - Gminna Spółdzielnia SCH Wawrzeńczyce
Kolejny bal karnawałowy już za rok!!Powrót