Uroczystość Dnia Babci i Dziadka


Dzień Babci i Dziadka to najpiękniejsze dni w roku. W tych dniach babcie i dziadkowie obdarzani są szczególnymi dowodami miłości. Dnia 22.01.2015 r. o godzinie 10.00 w Gminnym Centrum Edukacji odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka zorganizowana przez Przedszkole w Wawrzeńczycach. Zaproszeni dziadkowie licznie przybyli, aby podziwiać występy swoich wnucząt. Dla kochanych gości przygotowano poczęstunek oraz wspaniały program artystyczny. Uroczystość poprowadziła Pani wicedyrektor GCE Wioletta Klęk, która serdecznie przywitała przybyłych gości oraz złożyła im życzenia. Do życzeń dołączył się także wójt Gminy Pan Henryk Jończyk, który gratulował seniorom tak udanych pociech i życzył satysfakcji z tego wynikającej.
Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka, dlatego w tym szczególnym dniu dzieci z naszego przedszkola również pamiętały o swoich Babciach i Dziadkach i wspólnie ze swoimi paniami przygotowały dla nich przedstawienie. Licznie przybyli goście zasiedli przy przygotowanych dla nich stołach i z niecierpliwością czekali na rozpoczęcie występu swoich wnucząt. Na twarzach dzieci widać było ogromną radość oraz skupienie. Dzieci zaprezentowały program artystyczny, a następnie wręczyły własnoręcznie wykonane prezenty dla swoich ukochanych Babć i Dziadków. Były kwiatuszki, kalendarze, a nawet filiżanki z herbatką. Wszyscy z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość i szacunek. Gościom towarzyszyły radość, uśmiech oraz łzy wzruszenia. Następnie dzieci wraz z Babciami oraz Dziadkami zostali zaproszeni na przygotowany z tej okazji słodki poczęstunek. Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci jak i dziadków!
Dziękujemy Rodzicom, naszej Pani dyrektor Mieczysławie Stawarz oraz Pani wicedyrektor Beacie Sonik Marchewka za pomoc i ogromne wsparcie w organizacji tego wspaniałego święta.Powrót