PIKNIK RODZINNY


W piękną, słoneczną niedzielę 11 czerwca 2017r. całe rodziny miały okazję uczestniczyć w Pikniku Rodzinnym zorganizowanym przez Stowarzyszenie "Odnowa wsi Wawrzeńczyce" we współpracy z Gminnym Centrum Edukacji w Wawrzeńczycach.

Głównym celem pikniku była integracja środowiska lokalnego oraz wzmacnianie więzi rodzinnych między dziećmi, ich rodzicami i dziadkami. Nasi najmłodsi również mieli sporo okazji, aby zademonstrować swoje talenty artystyczne. Wystąpiły dzieci ze szkoły podstawowej w Wawrzeńczycach oraz nasze przedszkolaki, które wyśpiewały piosenki- życzenia dla wszystkich mamusiek i tatuśków oraz wręczyły swoim rodzicom własnoręcznie wykonane upominki. Starsze przedszkolaki (4 i 5-latki) zaprezentowały pokaz tańca do piosenki zespołu ABBA- "Money, money". Mali artyści zostali nagrodzeni gromkimi brawami, a po występach ruszyły wraz rodzicami do zabaw prowadzonych przez wodzireja oraz do zabaw na urządzeniach dmuchanych.

Piknik wspierany był przez wielu sponsorów. Dzieci otrzymały lizaki- gwizdaki, a rodzice hojnie wsparli Stowarzyszenie poprzez zakup ciast, kawy, kiełbasek z grilla oraz losów loterii fantowej. Dziękujemy wszystkim za świetną zabawę i już dzisiaj zapraszamy na kolejny Piknik Rodzinny 2018.
Opr. Anna Kusior


Powrót