PIKNIK RODZINNY


W niedzielne popołudnie 19 czerwca 2016r. o godzinie 16, całymi rodzinami mieliśmy okazję uczestniczyć w Pikniku Rodzinnym zorganizowanym przez Stowarzyszenie "Odnowa wsi Wawrzeńczyce" we współpracy z Gminnym Centrum Edukacji w Wawrzeńczycach.

Głównym celem pikniku była integracja środowiska lokalnego oraz wzmacnianie więzi rodzinnych między dziećmi, ich rodzicami i dziadkami. Nasi najmłodsi również mieli sporo okazji, aby zademonstrować swoje talenty artystyczne. Wystąpiły dzieci ze szkoły podstawowej w Wawrzeńczycach oraz nasze przedszkolaki, które wyśpiewały piosenki- życzenia dla wszystkich mamusiek i tatuśków oraz wręczyły swoim rodzicom własnoręcznie wykonane upominki. Starsze przedszkolaki (4 i 5-latki) zaprezentowały pokaz tańca flamenco oraz przedstawienie teatralne "Coś". Mali artyści zostali nagrodzeni gromkimi brawami, a po występach ruszyły wraz rodzicami do zabaw prowadzonych przez wodzireja oraz do zabaw na dmuchanych urządzeniach. Nie obyło się również bez waty cukrowej, popcornu i uśmiechu na twarzach.

Piknik wspierany był przez wielu sponsorów. Dzieci otrzymały piłki do dmuchania, a rodzice wsparli Stowarzyszenie poprzez zakup ciast, kawy, kiełbasek z grilla oraz losów loterii fantowej. Dziękujemy wszystkim za świetną zabawę i już dzisiaj zapraszamy na kolejny Piknik Rodzinny 2017.
Anna KusiorPowrót