NOWY ROK SZKOLNY 2014/2015


Wraz z rozpoczęciem miesiąca września, w naszym przedszkolu rozpoczął się kolejny rok przedszkolny. Z tej okazji zorganizowano uroczyste rozpoczęcie, na które licznie przybyli rodzice naszych wychowanków. Prócz okazji do miłego spotkania rodzice mogli zdobyć informacje na temat organizacji nowego roku w naszym Przedszkolu.
Jak co roku w naszej placówce podczas wakacji nie obyło się bez remontów. W miesiącu lipcu zostały pomalowane 2 sale- 3 i 4 latków, a w sali 5 latków została zakupiona nowa wykładzina.
W poniedziałek 1 września szczególnie ciepło przywitaliśmy nowych przedszkolaków, którzy po raz pierwszy przekroczyli progi przedszkola. W tym roku do przedszkola będą uczęszczały 3 grupy wiekowe. Grupa najmłodsza-3-4 latki liczy 25 dzieci, a wychowawczynią tej grupy jest Pani Kasia. W grupie 4 latków, również przyjęto 25 dzieci, a wychowawczynią jest Pani Ania.
Z kolei Pani Małgosia jest wychowawczynią grupy 5 latków. Wszystkim naszym przedszkolakom życzymy wspaniałych zabaw w radosnej i przyjaznej atmosferze, a Paniom samych sukcesów i radości w pracy z wszystkimi dziećmi.


Powrót