Zakończenie roku


26 czerwca 2014 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku przedszkolnego oraz pożegnanie dzieci kończących edukację przedszkolną. Uroczystość rozpoczęła Pani Dyrektor, która podziękowała za współpracę wszystkim rodzicom zaangażowanym w życie przedszkola i złożyła w imieniu swoim jak oraz pracowników serdeczne życzenia wakacyjne. Następnie głos oddała dzieciom, które przedstawiły program artystyczny. Z tej okazji dzieci z wszystkich grup przygotowały krótkie inscenizacje, które przygotowały podczas zajęć teatralnych.
3 latki przedstawiły w formie tanecznej "Brzydkie kaczątko", 4 latki przygotowały "Czerwonego Kapturka", a 5 latki śpiewały wesołe piosenki i recytowały wiersze na temat wspólnych zabaw oraz zbliżających się wakacji. Po części artystycznej przyszedł czas na dyplomy i podziękowania dla rodziców, którzy w szczególny sposób przyczynili się do budowania dobrego wizerunku naszego przedszkola, a dzieci otrzymały dyplomy ukończenia przedszkola wraz z upominkami ufundowanymi przez Radę Rodziców.
Wszystkim Rodzicom składamy gorące podziękowania za aktywne uczestnictwo w życiu naszej placówki, a w szczególności za pomoc w realizacji zadań organizacyjnych i wychowawczych. Życzymy pełnej satysfakcji z osiągniętych sukcesów, realizacji zamierzonych celów oraz spełnienia marzeń, a naszym przedszkolakom życzymy udanych i bezpiecznych wakacji oraz sukcesów w oddziale przedszkolnym, natomiast pięciolatkom - powodzenia w szkole.Powrót